Trim s THC-JD

Objevte ten nejlepší THC-JD trim na trhu! Náš trim, vedlejší produkt ručního zpracování konopných květů,  pochází z těch nejlepších indoor pěstovaných genetik. Trim obohacujeme o vysoce kvalitní a účinné THC-JD pomocí naší technologie bez použití chemických rozpouštědel. Vyzkoušejte sami náš prvotřídní produkt s nejlepším poměrem cena / výkon.

1 položek celkem
THCP Trim
THC-JD !!! 30% SLEVA s kódem JARO24
od 1 059 Kč / 10 g

❯❯❯  30% SLEVA S KÓDEM: JARO24  ❮❮❮

Kód: 420-JD-TRIM-10

 

Prvotřídní konopný trim

Náš skvělý trim je vedlejší produkt, který vzniká při ručním stříhání těch nejlepších indoor pěstovaných konopných květů. Díky tomu je nabitý kanabinoidy a čerstvými terpeny. Náš trim patří je ten nejkvalitnější na trhu a je skvělým každodenním doplňkem konopných nadšenců. Objevte nejlevnější konopí, které nestrádá na kvalitě.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz