Icerock

Jsme první firma na světě, která vyrobila HHC, HHC-P a THC-P Icerock. Neustálým překonáváním hranic a odvážným vstupem do neprobádaných oblastí nadále stanovujeme měřítka v oboru. 

 

Co jsou to Icerocky

Icerocky jsou malé konopné květy obalené v konopném extraktu (zpravidla v hašišovém oleji) a posypané konopným izolátem. Obsahují extrémně vysoké procento kanabinoidů a patří k těm nejúčinnějším konopným produktům ze všech.

1 položek celkem
H4CBD Ice Rock
H4CBD
od 560 Kč–60 %
od 280 Kč / 2 g

         

Kód: 421/5/01/02

 

Vyrábíme ty nejskvělejší Icerocky

Jako první na světě jsme vyrobili HHC, HHC-P a THC-P Icerock. Naše odborné znalosti, inovace a posedlost nejvyšší kvalitou nás dovedly k výrobě těch nejlepších Icerocků na trhu. Tyto konopné drahokamy hrdě vyrábíme podle nejvyšších standardů kvality, což je odrazem našeho průkopnického ducha ve výrobě konopí. Náš závazek k dokonalosti nás vedl k vývoji nejlepších výrobních metod, které zajišťují, že každý Icerock přináší bezkonkurenční kvalitu a jedinečný zážitek. Vyberte si naše Icerocky, které jsou důkazem vůdčího postavení a odhodlání v konopném průmyslu.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz