THC-JD Květy

Naše THC-JD květy jsou určeny těm, kteří hledají jedinečný zážitek s tímto novým superkanabinoidem. THC-JD, známý svými jedinečnými vlastnostmi a potenciálními účinky, je pečlivě infuzován do našich vysoce kvalitních konopných květů unikátní technologií bez použití chemických rozpouštědel. Naše THC-JD květy jsou ideální pro znalce a nadšence, kteří chtějí prozkoumat rozmanitý svět kanabinoidů, a představují vysoce účinný, vyladěný konopný zážitek.

4 položek celkem

 

THC-P infuse květů

Naše řada THC-JD květů není jen o samotných květech, ale také o jedinečných vlastnostech kanabinoidu THC-JD a naší unikátní metody infuse bez použití chemických rozpouštědel. THC-JD je známé svou výraznou silou a účinky, které ho odlišují od ostatních kanabinoidů. Ponořte se do světa THC-JD a prozkoumejte jeho vlastnosti a způsob, jakým umocňuje zážitek z konopného květu.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz