Konopné Extrakty

Konopné extrakty jsou vysoce koncentrované formy látek, které se nacházejí v rostlinách konopí. Tyto extrakty jsou bohaté na převážně na kanabinoidy, ale také na terpeny a flavonoidy. Tyto extrakty jsou ideální pro ty, kteří dávají přednost silnějšímu konopnému zážitku, a mohou tak poskytnout přímější a efektivnější způsob, jak zažít účinky konopí.

Nejprodávanější

HHC Water Soluble
 
od 190 Kč
ORANGE CRUMBLE 2
od 390 Kč –70 %
CBD Crumble - Orange Bud / 75 % CBD
Skladem
Kód: 423/02/005
Původně: 390 Kč  (–70 %)
od 117 Kč
2 položek celkem
HHC Water Soluble
HHC !
od 190 Kč / 1 g

Vodě rozpustné HHC20 % HHC Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat!  ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 581/01/01
ORANGE CRUMBLE 2
Akce
od 390 Kč –70 %
od 117 Kč / 0,5 g

     

Kód: 423/02/005

 

Nejkvalitnější konopné extrakty na trhu

V naší snaze poskytovat jen to nejlepší pečlivě testujeme a vybíráme naše konopné extrakty od nejrenomovanějších vysoce kvalitních výrobců v USA. Náš přísný výběrový proces zajišťuje, že každá šarže splňuje naše nejpřísnější standardy čistoty, účinnosti a bezpečnosti. Díky spolupráci s předními výrobci v oblasti extrakce konopí zaručujeme, že naše produkty představují vrchol kvality a účinnosti. Naše odhodlání získávat ty nejlepší extrakty je důkazem našeho závazku k dokonalosti a důvěry našich zákazníků.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz