Magic mushrooms

Ponořte se do mystického světa magických houbiček s naší pečlivě vybranou kolekcí. Nadšenci i znalci zde najdou rozmanitou škálu kouzelných proudktů, které jsou proslulé svými jedinečnými vlastnostmi a zážitky. Každý produkt pečlivě vyrábíme tak, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a účinnost. Naše kolekce produktů z kouzelných hub nabízí něco naprosto jedinečného. Ať už hledáte duchovní osvícení, tvůrčí inspiraci, nebo jen hlubší spojení s přírodním světem, naše magické houby jsou vaší branou k neobyčejnému. Nakupujte s důvěrou a prozkoumejte hranice svého vědomí.

1 položek celkem
MAGIC MUSHROOMS
Novinka
od 500 Kč–33 %
od 399 Kč / balení

1 ks = 5 mg muscimolu

Kód: MM-G-3

 

Kouzelné houbičky

Vydejte se na neobyčejnou cestu s naším prvotřídním výběrem magických hub, které jsme vybrali pro dobrodruhy mysli a ducha. Naše kolekce představuje pozoruhodnou rozmanitost těchto přírodních zázraků. Ponořte se do mystiky, přijměte výjimečnost a objevte neomezené možnosti své mysli s našimi magickými houbami.

 

Legální houby

Výrobky jsou produkty legálních hub a neobsahují zakázaný Psilocybin. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz