Hašiš s HHC-P

Představujeme dokonalé spojení tradičního řemeslného zpracování hašiše a inovativní síly HHC-P. Tato řada hašišů je určena těm, kteří si cení nadčasového umění výroby hašiše a silných účinků HHC-P. Každý hašiš vyrábíme tak, aby byl jednoduše dokonalý. Pro výrobu používáme ty nejlepší konopné suroviny ze všech čímž zajišťujeme bezproblémové propojení síly HHC-P a prémiového hashe. Tato kolekce nabízí jedinečný zážitek a spojuje hluboce zakořeněnou tradici hašiše s moderními kanabinoidy.

Nejprodávanější

HHC Hasis Bohemia Temple 2
 
od 319 Kč
1 položek celkem
HHC Hasis Bohemia Temple 2
HHC ! HHC-P !!!
od 319 Kč / 1 g

          ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 422/20/01

 

Prvotřídní hašiše

Tato sekce je poctou pečlivým dovednostem spojeným s výrobou vysoce kvalitního hašiše. Naši zkušení odborníci s láskou vyrábějí ty nejlepší hašiše na trhu. Jsme hrdí na to, že jsme toto tradiční řemeslo spojili se současnou silou HHC-P a dosáhli tak rovnováhy mezi dědictvím a inovacemi. Naše oddanost tomuto řemeslu zajišťuje, že každý kus hašiše nejen vzdává hold jeho bohaté historii, ale také zahrnuje novou éru pokroku v oblasti kanabinoidů.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz