Hašiš s HHC-P

Představujeme dokonalé spojení tradičního řemeslného zpracování hašiše a inovativní síly HHC-P. Tato řada hašišů je určena těm, kteří si cení nadčasového umění výroby hašiše a silných účinků HHC-P. Každý hašiš vyrábíme tak, aby byl jednoduše dokonalý. Pro výrobu používáme ty nejlepší konopné suroviny ze všech čímž zajišťujeme bezproblémové propojení síly HHC-P a prémiového hashe. Tato kolekce nabízí jedinečný zážitek a spojuje hluboce zakořeněnou tradici hašiše s moderními kanabinoidy.

3 položek celkem
White Hash
HHC-P !!! 30% SLEVA s kódem JARO24
od 399 Kč / 1 g

❯❯❯  30% SLEVA S KÓDEM: JARO24  ❮❮❮

Kód: 422-HP-WHHA-01
Brown Hash 1
HHC-P !!! 30% SLEVA s kódem JARO24
od 339 Kč / 1 g

❯❯❯  30% SLEVA S KÓDEM: JARO24  ❮❮❮

Kód: 422-HP-BRHA-01
HHC 25 Plus
HHC-P !!! 30% SLEVA s kódem JARO24
od 259 Kč / 1 g

❯❯❯  30% SLEVA S KÓDEM: JARO24  ❮❮❮

Kód: 422-HP-RAPO-01

 

Prvotřídní hašiše

Tato sekce je poctou pečlivým dovednostem spojeným s výrobou vysoce kvalitního hašiše. Naši zkušení odborníci s láskou vyrábějí ty nejlepší hašiše na trhu. Jsme hrdí na to, že jsme toto tradiční řemeslo spojili se současnou silou HHC-P a dosáhli tak rovnováhy mezi dědictvím a inovacemi. Naše oddanost tomuto řemeslu zajišťuje, že každý kus hašiše nejen vzdává hold jeho bohaté historii, ale také zahrnuje novou éru pokroku v oblasti kanabinoidů.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz