Květy s THC-JD

V naší kategorii "Květy s THC-JD" je v centru pozornosti dokonalá směs výběrových konopných květů s účinným superkanabinoidem THC-JD. Důraz je zde kladen na vynikající kvalitu samotných květů, která je umocněna vysoce účinným THC-JD. Tato řada květů je určena pro ty, kteří oceňují jak kvalitu konopných květů, tak i výrazné vlastnosti THC-JD.

3 položek celkem

 

Prvotřídní konopné květy

Při výběru těch nejlepších konopných květů je pro nás prioritou jejich dokonalost, vůně a vizuální přitažlivost. Pečlivě vybíráme prvotřídní palice od nejlepších pěstitelů, které jsou ideálním základem pro obohacení vysokou účinností THC-JD. Tento segment oslavuje půvab a výjimečnost konopných květů a zdůrazňuje pečlivou pozornost a zběhlost při výběru těch nejlepších palic pro jejich obohacení THC-JD. Jde o ocenění celistvosti květu, umocněné THC-JD infusí.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz