Trim s HHC-P

Objevte ten nejlepší HHC-P trim na trhu! Náš trim, vedlejší produkt ručního zpracování konopných květů,  pochází z těch nejlepších indoor pěstovaných genetik. Trim obohacujeme o vysoce kvalitní a účinné HHC-P pomocí naší technologie bez použití chemických rozpouštědel. Vyzkoušejte sami náš prvotřídní produkt s nejlepším poměrem cena / výkon.

1 položek celkem
HHCP Trim
HHC-P !!! 30% SLEVA s kódem JARO24
HHC-P Trim
Skladem
od 899 Kč / 10 g

❯❯❯  30% SLEVA S KÓDEM: JARO24  ❮❮❮

Kód: 420-HP-TRIM-10

 

Skvělý konopný trim

Náš úžasný trim je vedlejší produkt, který vzniká při ručním stříhání těch nejlepších indoor pěstovaných konopných květů. Výsledkem je produkt bohatý na kanabinoidy a čerstvé terpeny. Náš trim se řadí mezi ty nejlepší a slouží jako ideální každodenní volba pro milovníky konopí. Vyzkoušejte cenově nejdostupnější konopí, které si stále zachovává vysokou kvalitu.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz