Moonrock

Jsme hrdí na to, že jsme jako první v Evropě představili HHC Moonrocky, po nichž následovaly naše průlomové Moonrocky s HHC-P a THC-P. Náš závazek k inovacím a kvalitě nastavil nová měřítka v oboru. Díky tomu jsme evropská jednička ve výrobě těch nejlepších Moonrocků, které nabízí výrazný a silný zážitek.

 

Co jsou to Moonrocky

Naše Moonrocky jsou zázrakem ve světě konopí. Vznikají potažením vysoce kvalitních konopných květů vrstvou účinných kanabinoidů a jejich následným obalením v čistém konopném skafu. Výsledkem tohoto pečlivého procesu je neuvěřitelně silný a aromatický produkt. 

1 položek celkem
H4CBD Moon Rock
H4CBD
od 290 Kč–40 %
od 232 Kč / 1 g

       

Kód: 421/5/02/01

 

První Moonrocky s novými kanabinoidy

Jako průkopníci ve výrobě Moonrocků z nových kanabinoidů se odlišujeme jedinečným výrobním procesem. Jako první v Evropě jsme vyvinuli HHC a HHC-P Moonrocky a zdokonalili jsme jedinečnou metodu, která zaručuje nejvyšší kvalitu. Naše Moonrocky nejsou jen výrobky, jsou to konopné drahokamy výsledkem našich neustálých inovací a závazku k dokonalosti, což upevňuje naši pozici lídra ve vytváření nejlepších Moonrocků na trhu.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz