HHC-P-O Cartridge 1 ml - Entourage Symphony / 10 % HHC-P-O / 10 % HHC-P / 10 % HHC-O / 10 % CBN / 50 % HHC

Kód: 711/ES/01
Akce HHC ! HHC-P !!! HHC-O !! HHC-P-O !!!! DOPRODEJ
Značka: Sticky Garden
1 890 Kč –76 %
TH2 EVO
1 890 Kč –76 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem

HHC-P-O Cartridge se závitem 510

POUZE PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM

Terpenový profil: Sticky Garden Hemp CB1+
Obsah HHC-P-O: 10 %
Obsah HHC-P: 10 %
Obsah HHC-O: 10 %
Obsah HHC: 50 %
Obsah CBN: 10 %
Obsah THC: 0,6 %
Objem: 1 ml

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC P O Cartridge - Entourage Symphony

Naše HHC-P-O Cartridge v sobě mísí několik druhů kanabinoidů a speciálních konopných terpenů pro ještě vyšší účinnost v rámci vazby jednotlivých kanabinoidů na CB1 receptory. Díky této kombinaci dochází ke zvýšenému doprovodnému efektu, který můžete znát pod názvem Entourage Effect. Jedná se o vzájemné působení několika kanabinoidů dohromady. Cartridge obsahuje dva superkanabinoidy HHC-P-O a HHC-P. Dále obsahuje HHC-O, HHC a CBN. Naše Cartrdige navíc neobsahují žádné ředící roztoky, VG/PG ani MCT olej. Cartridge má konopné aroma.

V rámci laboratorního testování postupujte velice obezřetně, jelikož jsou jednotlivé kanabinoidy velice účinné!

POUZE PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

K našim cartridgím přidáváme zdarma praktický obal, který slouží jako ochrana při přenášení a zároveň díky dětské pojistce slouží také jako ochrana před dětmi. Díky tomuto praktickému obalu budete mít navíc ve svých cartridgích větší pořádek a jednodušší orientaci. Obal se otevírá stisknutím víčka ze strany, jak ukazují šipky na víčku.

 

Entourage Effect

Entourage Effect, neboli doprovodný efekt je synergie unikátních účinků jednotlivých kanabinoidů. Kombinace různých kanabinoidů tak vede k různým účinkům. Nedílnou součástí doprovodného efektu jsou také terpeny, které významně ovlivňují výsledný účinek jednotlivých kanabinoidů. V naší Cartridgi HHC-P-O Entourage Symphony kombinujeme kanabinoidy a terpeny s významným účinkem v rámci interakce s CB1 receptory.

 

HHCP-O

Acetátová forma HHCP nese název HHCPO (nebo také: HHCP-O, HHC-P-O, HHC P O atd.). Jedná se o přirozeně se nevyskytující kanabinoid. Je velice účinný - až 1,5 x účinnější než HHCP. Ohledně HHC-P-O nebyly dosud vypracovány žádné vědecké studie.

 

HHCP

Hexahydrokanabiphorol, zkráceně HHC-P nebo HHCP, je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Jeho informační základna je díky tomu zatím minimální. Jedná se o vzácný kanabinoid, který je 33 x účinnější než HHC. Účinek nastupuje se zpožděním zpravidla 30 - 45 minut a trvá výrazně déle ve srovnání s HHC. 

Před pořízením tohoto produktu si prosím přečtěte tento vzdělávací článek - HHC-P.

 

HHC-O

Acetátová forma HHC nese název HHC-O (Hexahydrokanabinol-O-Acetát). Jedná se o přirozeně se nevyskytující kanabinoid, který je zhruba 1,5 x účinnější než HHC. Více se o HHC-O můžete dočíst v našem článku - HHC-O.

 

HHC 

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

 

HHC Účinky

HHC je psychoaktivní kanabinoid jehož účinky se často přirovnávají k THC. Zahraniční uživatelé ho v rámci jeho účinnosti zpravidla hodnotí někde mezi Delta 8 a Delta 9 THC v závislosti na kvalitě HHC extraktu. Více informací ohledně srovnání s THC najdete v našem článku - HHC vs THC.

 

CCELL

Naše cartridge vyrábíme ve spolupráci s firmou CCELL, která je lídrem mezi výrobci vaporizačních cartridgí. Našim prvotřídním extraktem plníme cartridge CCELL TH2 s keramickým náustkem.

Cartridge CCELL používají revoluční keramické topné těleso s rovnoměrně rozmístěnými spirálami. Cartridge CCELL tak mají tu nejčistší chuť a nejlepší účinek bez připalování a plýtvání. CCELL Cartridge jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L, borosilikátového skla, keramiky a navíc jsou testovány na přítomnost těžkých kovů.

 

TH2 EVO

Jako první v ČR jsme naplnili novou generaci cartridgí značky CCELL. Nové cartridge s označením TH2 EVO mají vylepšenou keramickou žhavící komoru, která produkuje až o 50 % větší oblaka s až o 34 % lepší chutí. Cartridge byly představeny v listopadu roku 2022. Jedná se tak o úplně nejnovější technologii předního světového výrobce cartridgí. Že jsou skutečně tak skvělé vyzkoušejte sami. 

 

Technické konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cartridge
Obsažené Kanabinoidy: HHC-P-O, HHC-P, HHC-O, HHC, CBN
Obsah HHC-P-O: 10 %
Obsah HHC-P: 10 %
Obsah HHC-O: 10 %
Obsah HHC: 50 %
Obsah CBN: 10 %
Terpenová Řada: Sticky Garden
Terpenový Profil: Sticky Garden Hemp CB1+
Obsah Terpenů: 5 %
Značka Cartridge: CCELL
Typ Cartridge: TH2 EVO - Ceramic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz