Květy s XHC

Naše konopné květy s XHC infusí jsou harmonické spojení prvotřídních konopných květů a nového funkčního kanabinoidu. Každý květ v této řadě je vybrán pro svou prvotřídní kvalitu, čímž vzniká produkt, který není jen o účincích kanabinoidů, ale také o přirozené kvalitě konopí. Naše kolekce XHC květů je určena pro ty, kteří ocení jak jemnost vysoce kvalitních konopných květů, tak jedinečné vlastnosti CB1 kanabinoidů, a nabízí tak výjimečný konopný zážitek.

 

XHC je nový kanabinoid s účinkem, který se nejvíce podobá HHC a běžnému THC.

 

100% konopný původ = 100% konopí

1 položek celkem
Gelato Cake Big
Novinka XHC PROMO Akce
od 599 Kč –20 %
od 479 Kč / 2 g

Kód: 420-XC-GECA-02

 

Vrcholové konopné květy

Tato sekce zdůrazňuje naše úsilí ve výběru těch nejlepších konopných květů, které jsou dokonalým základem pro naši funkční infusi. Jsme hrdí na náš přísný proces výběru konopných květů, které vynikají svou prémiovou kvalitou. Naše pozornost věnovaná detailům v procesu výběru zajišťuje, že každý květ v naší kolekci je důkazem kvality a odborného zpracování.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz