XHC Květy

Naše kategorie XHC květů je poctou funkčním kanabinoidům. Naše skvělé květy odborně obohacujeme o nový kanabinoid s účinkem na CB1 receptory unikátní metodou bez použití chemických rozpouštědel. Naše XHC květy jsou ideální pro nadšence, kteří touží prozkoumat rozmanitý svět kanabinoidů, a poskytují dokonalou kombinaci toho nejlepšího z přírody a kanabinoidních inovací.

 

XHC je nový kanabinoid s účinkem, který se nejvíce podobá HHC a běžnému THC.

 

100% konopný původ = 100% konopí

1 položek celkem
Gelato Cake Big
Novinka XHC PROMO Akce
od 599 Kč –20 %
od 479 Kč / 2 g

Kód: 420-XC-GECA-02

 

XHC infuse květů

Naše řada XHC květů není jen o samotných květech, ale také o jedinečných vlastnostech funkčního kanabinoidu a naší unikátní metody infuse bez použití chemických rozpouštědel.XHC je nový kanabinoid s účinkem srovnatelným s HHC a běžným THC. Ponořte se do světa XHC a prozkoumejte jeho vlastnosti a způsob, jakým umocňuje zážitek z konopného květu. 

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz