Clipper Zapalovač - Weed Buddies 4/4

Kód: 158/13/04
Značka: Clipper
30 Kč 24,79 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zapalovač Clipper

Velikost: Classic Large
Kolekce: Weed Buddies

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clipper

Legendární zapalovače Clipper jsou unikátní díky svému jedinečnému tvaru, stylu a především designu. Zapalovače se vyrábějí od roku 1972 společností Flamagas S.A. Clipper zapalovače je možné doplnit, vyměnit škrtací mechanismus i kamínek. Díky tomu je lze používat donekonečna. Doplnění zapalovače je o 90 % levnější než koupě nového zapalovače.

 

Clipper Nylon

NYLON

Zapalovače Clipper jsou oproti levným zapalovačům vyrobeny z kvalitního nylonu. Nylon je jeden z nejbezpečnějších plastů. Nylon je pevný materiál odolný proti prasknutí nebo explozi, odolává vyšším teplotám a navíc je samozhášivý. 

 

Clipper Isobutan

ISOBUTAN

Zapalovače Clipper jsou plněny isobutanem, který má stabilní plamen a je bezpečnější. Oproti běžnému butanu se lépe spaluje a je bez zápachu. Kapacita nádržky navíc pojme větší objem tohoto plynu. Díky isobutanu a unikátnímu tvaru mají zapalovače Clipper až neuvěřitelných 3000 zapálení.

 

Clipper Safe Flame 

BEZPEČNOST

Díky kvalitním materiálům a plnící směsi jsou zapalovače Clipper jedny z nejbezpečnějších na světě. Patentovaný plynový ventil má přednastavenou výšku plamene s maximem 30 mm. Všechny zapalovače Clipper jsou samozřejmě vybaveny speciální dětskou pojistkou.

 

Clipper Safe Flame

TURBO MÓD

Při otočení zapalovače o 90° dojde ke zvýšení intenzity plamene. Díky této vlastnosti je jednodušší zapálení bongů a dýmek.

 

Clipper Collect

SBĚRATELSKÁ HODNOTA

Jedinečné designy zapalovačů Clipper jsou další neoddělitelnou vlastností. Zapalovače jsou vyráběny v nespočtu různých kolekcí, které se navíc zhruba každé 4 měsíce obměňují. Každá kolekce je tedy limitovaná a její výroba se neopakuje. Zapalovače Clipper jsou tak oblíbené mezi sběrateli.

 

Clipper Collect

EKOLOGICKÁ STOPA

Většina částí zapalovačů Clipper je vyrobena z recyklovaných materiálů. Opakované doplňování a používání zapalovačů Clipper navíc zodpovědně napomáhá snížení plastových odpadů, které poškozují naše životní prostředí a faunu.

 

Zapalovače uchovávejte mimo dosah dětí. Veškerá grafika a fotografie jsou ve výhradním vlastnictví a podléhají autorským právům Sticky Garden.

Doplňkové parametry

Kategorie: Clipper Zapalovače
Clipper Kolekce: Weed Buddies
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz