Plyn do zapalovače Clipper - 300 ml

Kód: 158/00/02
Značka: Clipper
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Premium Isobutan 300 ml.

Čistý isobutan značky Clipper je ideální plyn pro doplnění Vašeho zapalovače. Extra jemná rafinace zajišťuje zcela čistý produkt bez nečistot. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární zapalovače Clipper jsou unikátní díky svému jedinečnému tvaru, stylu a především designu. Zapalovače se vyrábějí od roku 1972 společností Flamagas S.A. Clipper zapalovače je možné doplnit, vyměnit škrtací mechanismus i kamínek. Díky tomu je lze používat donekonečna. Doplnění zapalovače je o 90 % levnější než koupě nového zapalovače.

 

Clipper Isobutan

PLNĚNÍ ZAPALOVAČE

Držte zapalovač od sebe do prostoru. Na ventil zapalovače přiložte plnící jehlu. Plňte 3-4 krátkými vpichy. Plňte pomalu. Nepřeplňujte. Neplňte v blízkosti otevřeného ohně. Po plnění otřete ruce i zapalovač, než škrtnete. Po naplnění čekejte 30-40 sekund před dalším použitím zapalovače.

 

Clipper Isobutan

ISOBUTAN

Zapalovače Clipper jsou plněny isobutanem, který má stabilní plamen a je bezpečnější. Oproti běžnému butanu se lépe spaluje a je bez zápachu. Kapacita nádržky navíc pojme větší objem tohoto plynu. Díky isobutanu a unikátnímu tvaru mají zapalovače Clipper až neuvěřitelných 3000 zapálení.

 

Clipper Collect

EKOLOGICKÁ STOPA

Většina částí zapalovačů Clipper je vyrobena z recyklovaných materiálů. Opakované doplňování a používání zapalovačů Clipper navíc zodpovědně napomáhá snížení plastových odpadů, které poškozují naše životní prostředí a faunu.

 

Zapalovače uchovávejte mimo dosah dětí. Veškerá grafika a fotografie jsou ve výhradním vlastnictví a podléhají autorským právům Sticky Garden.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz