Novinky

Konopex 2023

S velkou radostí vám oznamujeme, že se letos stejně jako loni účastníme konopného festivalu Konopex v Ostravě! Náš Konopexácký team se vrací v původní sestavě, takže se můžete těšit na přátelskou atmosféru, naše skvělé produkty a několik nepředstavených novinek.

Chceme se vámi všemi vidět a společně si celý festival užít! Určitě se proto zastavte k našemu stánku. Budete si moci prohlédnout všechny naše výrobky zblízka a nasát tu neuvěřitelnou vůni, kterou můžete získat jen z toho nejkvalitnějšího konopí.

Jsme hrdí na to, že nabízíme prvotřídní konopné produkty, a nemůžeme se dočkat, až vám je všechny ukážeme. Od loňského roku se toho mnoho změnilo. Naši firmu jsme téměř úplně "zháhácéčkovali" a jsme také hrdí na to, že jsme jedna z nejinovativnějších firem specializující se právě na HHC a HHC-P produkty. Naše úsilí a zapálení nás stále žene kupředu. Celý rok jsme tvrdě pracovali, hledali a vyráběli ty nejlepší produkty, které rozhodně stojí za to vidět.

Kromě špičkového konopí se nám na tomto festivalu líbí přátelská atmosféra. Je to skutečně skvělé místo, kde se scházejí konopní nadšenci z různých koutů světa, aby společně oslavili neuvěřitelnou rostlinu konopí, která nám všem dělá tolik radosti.

 

Neváhejte a přijďte se podívat do Ostravy! Nemůžeme se dočkat, až vás tam všechny uvidíme!

 

Produkty

Letos jsme se rozhodli pro speciální festivalovou nabídku našich produktů s výhodnou cenou od 1 gramu. Produkty vám tak navážíme přímo na Konopexu dle vašich přání. Pro nejrychlejší možné obsloužení jsme se rozhodli produkty popisovat zkratkou. Co jaká zkratka znamená se můžete dozvědět v tomto seznamu:

 

HHC-P Produkty

PPD - Purple Diesel

PS - Skunk

PSH - Silver Haze

PDP - Durban Poison

PCJ - Critical Jack

PG - Gelato

PGSCS(B) - GSC Small Buds

PCHS(B) - Cheese Small Buds

 

PPP - Purple Plan

PBT - Bohemia Temple

 

PMR - Moon Rock

PIR - Ice Rock

PIRP - Ice Rock PLUS

 

HHC Produkty

PD - Purple Diesel

GSC - GSC

AH - Amnesia Haze

G - Gelato

CJ - Critical Jack

OG - Orange Gelato

PC - Platinum Cookies

SL - Sour Lifter

CHS(B) - Cheese Small Buds

GSCS(B) GSC Small Buds

 

B - Brownito

N - Nougat

SG - Sticky Gold

 

MR - Moon Rock

IR - Ice Rock

SIR - Strawberry Ice Rock

Krásné Vánoce

Posledních pár let bylo trochu divočejších. Přesto všechno se nám zase blíží konec roku, kdy myslíme na naše nejbližší. Rodina, přátelé a zdraví jsou ty nejdůležitější věci na světě. Vánoční dárky symbolizují to, že na někoho myslíme a že ho máme rádi. Radost v očích nejbližších je energie k nezaplacení. Vždy to však nemusí znamenat hromadu dárků pod vánočním stromečkem. Mnohdy stačí zavolat rodině nebo přátelům, které jsme třeba dlouho neviděli. 

Všem bychom Vám chtěli popřát v první řadě hodně zdraví, lásky, přátel, štěstí, úspěchů, zážitků, zkušeností a všeho dalšího, co by se mohlo hodit. Přejeme Vám, abyste vánoční svátky prožili v klidu a ve zdraví obklopeni lidmi, kteří Vás mají rádi. Všem nemocným přejeme mnoho sil a brzké uzdravení.

Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat, že za námi stojíte v našich začátcích, které jsou mnohdy to nejtěžší. Vaše podpora nám dává energii jít kupředu a je pro nás motivací dělat věci naplno.

 

Děkujeme

Váš Sticky Garden team ❤️

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz