THC-P Cartridge 1 ml - Entourage Symphony 2.0 / 10 % THC-P / 10 % THC-B / 10 % THC-H / 10 % HHC-P / 10 % HHC-H / 40 % HHC

Kód: 711/ES-2.0
Novinka HHC ! HHC-P !!! HHC-H !! THC-P !!! THC-B !!! THC-H !!
Značka: Sticky Garden
2 189 Kč 1 809,09 Kč bez DPH
Skladem

Extrémně účinná!!

THC-P Cartridge se závitem 510

Terpenový profil: Sticky Garden - CB1 Symphony 2.0
Obsah THC-P: 10 %
Obsah THC-B: 10 %
Obsah THC-H: 10 %
Obsah HHC-P: 10 %
Obsah HHC-H: 10 %
Obsah HHC: 40 %
Objem: 1 ml

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Detailní informace

Detailní popis produktu

THC P Cartridge - Entourage Symphony 2.0

Představujeme novou generaci naší nejultimátnější supercartridge Entourage Symphony - revoluci ve světě kanabinoidních zážitků. Tato jedinečná cartridge je harmonickou směsí pečlivě vybraných kanabinoidů, konkrétně THC-P, THC-B, THC-H, HHC-P, HHC-H a HHC, pečlivě navrženou pro náročné nadšence, kteří hledají naprosto unikátní produkt. Náš vylepšený terpenový profil zajišťuje maximální doprovodný účinek obsažených kanabinoidů. Díky špičkovému výzkumu a vývoji bylo toto složení optimalizováno pro vynikající účinnost s CB1 receptory. Tato cartridge je precizně zkonstruována do nejmenšího detailu od samotné cartridge po veškeré obsažené kanabinoidy a terpeny. Entourage Symphony tak přináší maximální kvalitu a čistotu. Entourage Symphony 2.0 je víc než jen cartridge, je to epická symfonie konopí. 

Upozornění: Používejte zodpovědně a uchovávejte mimo dosah dětí! Vaše laboratorní testy začínejte vždy s malým množstvím a postupujte pomalu.

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 

THC-P

Tetrahydrocannabiphorol, zkráceně THC-P nebo THCP, je jeden z nejnověji objevených přirozeně se vyskytujících kanabinoidů. Jedná se o vzácný vysoce účinný kanabinoid, který je 33 x účinnější než běžná Delta 9 THC a jeho účinek trvá výrazně déle. 

Před pořízením THC-P produktů si prosím nejprve přečtěte náš vzdělávací článek - THC-P.

 

THC-B

THCB, neboli THC-B, bylo objeveno spolu s THC-P v roce 2019. Jedná se tak o jeden z nejnovějších kanabinoidů na trhu. Díky jeho chemické struktuře je jeho účinek často přirovnáván k THC-P. Více se o THC-B můžete dočíst v našem článku - THC-B.

 

THC-H

THCH, neboli THC-H, je dalším z nových a velice vzácných kanabinoidů. Je účinnější než běžné THC a slabší při srovnání s THC-P. Více se o THC-H můžete dočíst v našem článku - THC-H.

 

HHC-P

Hexahydrokanabiphorol, zkráceně HHC-P nebo HHCP, je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Jeho informační základna je díky tomu zatím minimální. Jedná se o vzácný kanabinoid, který je 33 x účinnější než HHC. Účinek nastupuje se zpožděním zpravidla 30 - 45 minut a trvá výrazně déle ve srovnání s HHC. 

Před pořízením tohoto produktu si prosím přečtěte tento vzdělávací článek - HHC-P.

 

HHC-H

Hexahydrokanabinol-hydroxyl neboli HHC-H je jeden z nejnovějších kanabinoidů. Jsme jedna z prvních firem na světě, která tento kanabinoid použila do svého produktu. Jedná se o velice potentní kanabinoid s unikátními vlastnostmi. Více se o něm můžete dočíst v našem článku - HHC-H.

 

HHC 

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

  

Entourage Effect

Entourage Effect, neboli doprovodný efekt je synergie unikátních účinků jednotlivých kanabinoidů. Kombinace různých kanabinoidů vede k různým účinkům. Nedílnou součástí doprovodného efektu jsou také terpeny, které významně ovlivňují výsledný účinek jednotlivých kanabinoidů. V naší jedinečné cartridgi Entourage Symphony kombinujeme kanabinoidy a terpeny s významným účinkem v rámci interakce s CB1 receptory. Náš unikátní terpenový profil tak ještě více umocňuje vlastnosti obsažených kanabinoidů. Aroma tohoto profilu jsme navíc složili i s několika konopných terpenů tak, aby se zvýraznily konopné tóny. 

Dominantní obsažené terpeny jsou: Humulene, Pinene, Caryophyllene a Delta 3 Carene

 

CCELL

Naše cartridge vyrábíme ve spolupráci s firmou CCELL, která je lídrem mezi výrobci vaporizačních cartridgí. Našim prvotřídním extraktem plníme cartridge CCELL TH2 s keramickým náustkem.

Cartridge CCELL používají revoluční keramické topné těleso s rovnoměrně rozmístěnými spirálami. Cartridge CCELL tak mají tu nejčistší chuť a nejlepší účinek bez připalování a plýtvání. CCELL Cartridge jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L, borosilikátového skla, keramiky a navíc jsou testovány na přítomnost těžkých kovů.

 

TH2 EVO

Jako první v ČR jsme naplnili novou generaci cartridgí značky CCELL. Nové cartridge s označením TH2 EVO mají vylepšenou keramickou žhavící komoru, která produkuje až o 50 % větší oblaka s až o 34 % lepší chutí. Cartridge byly představeny v listopadu roku 2022. Jedná se tak o úplně nejnovější technologii předního světového výrobce cartridgí. Že jsou skutečně tak skvělé vyzkoušejte sami. 

 

Technické konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cartridge s THC-P
Obsažené Kanabinoidy: HHC-P, HHC, HHC-H, THC-P, THC-H, THC-B
Dominantní Kanabinoid: THC-P
Obsah THC-P: 10 %
Obsah THC-B: 10 %
Obsah THC-H: 10 %
Obsah HHC-P: 10 %
Obsah HHC-H: 10 %
Obsah HHC: 40 %
Terpenová Řada: Sticky Garden
Terpenový Profil: Sticky Garden - CB1 Symphony 2.0
Obsah Terpenů: 5 %
Značka Cartridge: CCELL
Typ Cartridge: TH2 EVO - Ceramic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz