THC-P Cartridge 1 ml - Candy Trip / 20 % THC-P / 10 % THC-B / 10 % THC-H

Kód: 711/ES/07
Novinka HHC ! THC-P !!! THC-B !!! THC-H !!
Značka: Sticky Garden
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce účinná!!

THC-P Cartridge se závitem 510

Terpenový profil: Sticky Garden Candy Trip
Obsah THC-P: 20 %
Obsah THC-B: 10 %
Obsah THC-H: 10 %
Obsah HHC: 50 %
Objem: 1 ml

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní THC-P Supercartridge - Mad Hash

Představujeme THC-P supercartridge! Ztělesnění inovace, sofistikovanosti a maximálního účinku konopí. Tato cartridge, pečlivě vytvořená pro zkušené znalce, obsahuje vysoce účinnou a unikátní směs 20 % THC-P, 10 % THC-B a 10 % THC-H, což z ní činí nesporného šampiona v účinnosti na trhu. Naše cartridge vyrábíme z těch nejlepších prémiových konopných extraktů, které slibují prvotřídní zážitek a čistotu. Harmonická souhra těchto elitních kanabinoidů navíc vytváří tzv. doprovodný efekt (entourage effect), čímž se celkový efekt ještě více zvýrazní

Terpenový profil Candy Trip je naše unikátní směs konopných a ovocných terpenů. Candy Trip je svěží ovocná bomba, která ti zamotá hlavu.

Postupujte proto velice opatrně! Cartridge je určena pro zkušené odborníky a nadšence. Pokud s našimi vysoce potentními cartridgemi začínáte, důrazně doporučujeme začít s jednou z našich standardních 10% THC-P (nebo HHC-P) cartridgí, abyste vše bezpečně otestovali, než přejdete na Candy Trip.

Upozornění: Používejte zodpovědně a uchovávejte mimo dosah dětí! Vaše laboratorní testy začínejte vždy s malým množstvím a postupujte pomalu.

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 

THC-P kanabinoid

Tetrahydrocannabiphorol, zkráceně THC-P nebo THCP, je jeden z nejnověji objevených přirozeně se vyskytujících kanabinoidů. Jedná se o vzácný vysoce účinný kanabinoid, který je 33 x účinnější než běžná Delta 9 THC a jeho účinek trvá výrazně déle. 

Před pořízením THC-P produktů si prosím nejprve přečtěte náš vzdělávací článek - THC-P.

 

THC-B kanabinoid

THCB, neboli THC-B, bylo objeveno spolu s THC-P v roce 2019. Jedná se tak o jeden z nejnovějších kanabinoidů na trhu. Díky jeho chemické struktuře je jeho účinek často přirovnáván k THC-P. Více se o THC-B můžete dočíst v našem článku - THC-B.

 

THC-H kanabinoid

THCH, neboli THC-H, je dalším z nových a velice vzácných kanabinoidů. Je účinnější než běžné THC a slabší při srovnání s THC-P. Více se o THC-H můžete dočíst v našem článku - THC-H.

 

HHC kanabinoid

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

 

HHC Účinky

HHC je psychoaktivní kanabinoid jehož účinky se často přirovnávají k THC. Zahraniční uživatelé ho v rámci jeho účinnosti zpravidla hodnotí někde mezi Delta 8 a Delta 9 THC v závislosti na kvalitě HHC extraktu. Více informací ohledně srovnání s THC najdete v našem článku - HHC vs THC.

 

Entourage Effect

Entourage Effect, neboli doprovodný efekt je synergie unikátních účinků jednotlivých kanabinoidů. Kombinace různých kanabinoidů tak vede k různým účinkům. Nedílnou součástí doprovodného efektu jsou také terpeny, které významně ovlivňují výsledný účinek jednotlivých kanabinoidů. V naší Cartridgi HHC-P Candy Trip kombinujeme kanabinoidy a terpeny s významným účinkem v rámci interakce s CB1 receptory.

 

CCELL

Naše cartridge vyrábíme ve spolupráci s firmou CCELL, která je lídrem mezi výrobci vaporizačních cartridgí. Našim prvotřídním extraktem plníme cartridge CCELL TH2 s keramickým náustkem.

Cartridge CCELL používají revoluční keramické topné těleso s rovnoměrně rozmístěnými spirálami. Cartridge CCELL tak mají tu nejčistší chuť a nejlepší účinek bez připalování a plýtvání. CCELL Cartridge jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L, borosilikátového skla, keramiky a navíc jsou testovány na přítomnost těžkých kovů.

 

TH2 EVO

Jako první v ČR jsme naplnili novou generaci cartridgí značky CCELL. Nové cartridge s označením TH2 EVO mají vylepšenou keramickou žhavící komoru, která produkuje až o 50 % větší oblaka s až o 34 % lepší chutí. Cartridge byly představeny v listopadu roku 2022. Jedná se tak o úplně nejnovější technologii předního světového výrobce cartridgí. Že jsou skutečně tak skvělé vyzkoušejte sami. 

 

Technické konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cartridge s THC-P
Obsažené Kanabinoidy: HHC, THC-P, THC-H, THC-B
Dominantní Kanabinoid: THC-P
Obsah THC-P: 20 %
Obsah THC-B: 10 %
Obsah THC-H: 10 %
Obsah HHC: 50 %
Terpenová Řada: Sticky Garden
Terpenový Profil: Sticky Garden - Candy Trip
Obsah Terpenů: 5 %
Značka Cartridge: CCELL
Typ Cartridge: TH2 EVO - Ceramic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz