Purple Diesel 0,7 g

Kód: 420/05/007
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem

      

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purple Diesel

Purple Diesel je kříženec genetik Sour Diesel a Pre-98 Bubba Kush. Kmen Purple Diesel je hybrid s dominancí Sativy, který se často používá k pomoci lidem zvládat stres a úzkost.

 

Vzhled a vůně

Je docela snadné identifikovat dieselovou genetiku vzhledem k vůni paliva. Purple Diesel má navíc aroma hroznů a bobulí spolu s jemnými plynovými tóny. Ve vůni jsou také patrné náznaky levandule. 

Palice Purple Dieselu jsou kompaktní s vysoce kontrastním fialovo zeleným zbarvením. Díky své vůni a jedinečnému vzhledu je Purple Diesel vyhledávanou genetikou.

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Purple Diesel

Obsah CBD: 8 %
Obsah THC: méně než 0,3 %
Genetika: Sativa-dominantní hybrid: 70 % Sativa, 30  % Indica
Typ pěstování (Produkce): Indoor, Hydroponie
Aroma: Diesel, Hrozny, Lesní ovoce, Levandule
Síla: Velmi silná
Země původu: Česká republika

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květy
CBD: 9 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz