Preroll

Prémiové ručně balené Prerolls vyrábíme z velice kvalitních surovin a balíme je do krásných skleněných obalů s korkovou zátkou. Naše posedlost kvalitou nás dovedla k tomu, nepoužívat pro prerolly nekvalitní drť, ale hledat to nejlepší pro vaše smysly. Vyzkoušejte prvotřídní prerolly z naší dílny.

Nejprodávanější

Preroll King Size
HHC Preroll - Amnesia Haze / 1 g
Skladem
Kód: 480/140/01
 
139 Kč
1 položek celkem
Preroll King Size
HHC !
139 Kč / ks

Preroll s HHC  Genetika: Amnesia Haze Obsah HHC: 15 %Obsah Květů: 1 gDruh papírku: Unbleached  ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 480/140/01

 

Joint nejvyšší kvality

Každý z našich konopných prerollů je uměleckým dílem, pečlivě ručně vyrobeným z toho nejlepšího konopí. Přestože nejsou určeny ke kouření, jsou tyto prerolly ideální pro sběratele, kteří si cení výjimečné kvality. Jsou elegantně zabalené ve skleněných lahvičkách s korkovými špunty a jsou tak ztělesněním kvality a prémiovosti.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz