Preroll s HHC

Pozvedněte zážitek z prerollu na novou úroveň díky kombinaci vysoce kvalitního konopí s inovativním kanabinoidem HHC. Každý preroll je ukázkou našeho závazku k prvotřídní kvalitě, při jehož výrobě používáme pouze ty nejlepší konopné materiály. Důraz zde není kladen pouze na jedinečné účinky HHC, ale také na výjimečnou kvalitu samotných prerollů. Pro zajištění prvotřídního zážitku je každý preroll elegantně zabalen ve skleněných lahvičkách s korkovými špunty, což odráží luxus a péči, kterou věnujeme každému výrobku. Naše prerolly jsou ideální pro ty, kteří hledají to nejlepší z hlediska obsahu i stylu, a nabízejí sofistikovaný a bezkonkurenční konopný zážitek.

 

Joint s HHC

Prerolly můžete znát mimo jiné pod názvem Joint. 

Námi nabízené produkty pod těmito názvy nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci.

Nejprodávanější

Preroll King Size
HHC Preroll - Amnesia Haze / 1 g
Skladem
Kód: 480/140/01
 
139 Kč
1 položek celkem
Preroll King Size
HHC !
139 Kč / ks

Preroll s HHC  Genetika: Amnesia Haze Obsah HHC: 15 %Obsah Květů: 1 gDruh papírku: Unbleached  ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 480/140/01

 

Prémiové jointy

Špičkové ruční zpracování každého prerollu zdůrazňuje naše odhodlání vyrábět ty nejlepší konopné produkty na trhu. Tato sekce podtrhuje pečlivý proces výběru nejlepšího konopí, jeho pečlivé rolování k dokonalosti a prezentaci v luxusních skleněných lahvičkách s korkovými špunty. Prémiové balení nejenže zachovává kvalitu našich prerollů, ale také dodává celkovému zážitku prvek elegance. Je to směs tradice a luxusu, kde se kvalitní materiály a vytříbená prezentace spojují v produkt, který vyniká svou sofistikovaností a dokonalostí.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz