Orange Frost 0,7 g

Kód: 420/08/007
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem

      

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orange Frost

Orange Frost je unikátní hybridní genetika s dominancí Sativy. Květy jsou sušeny mrazem. Tato metoda uzamkne svěžest květů, nutriční obsah a účinnost. Jelikož tento proces nepoužívá teplo k odstranění vody, tak enzymy a terpeny zůstanou ve květech neporušeny.

 

Vzhled a vůně 

Sušení mrazem dává květům Orange Frost unikátní a jedinečný vzhled, strukturu i vůni. Květy jsou limetkově zelené, převážně velké a plné, přesto však velice lehké a nadýchané.

Orange Frost má velice silnou pomerančovou vůni se sladkými citrusovými tóny. Ve vůni je také patrná borovice a bylinky. 

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Orange Frost

Obsah CBD: < 8 %
Obsah THC: < 0,9 % 
Genetika: Hybridní (80% Sativa, 20 % Indica)
Typ pěstování (Produkce): Indoor, Sušeno mrazem
Aroma: Pomeranč, Citrusy, Borovice, Bylinky
Země původu: Francie

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační balení
CBD: 8 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz