Olej s HHC

Naše řada olejů s HHC kombinuje účinnost a efektivitu vysoce kvalitního MCT oleje s jedinečnými vlastnostmi HHC. Každá lahvička je směsí prvotřídního konopného oleje a HHC, což zajišťuje konzistentní a příjemný zážitek. Naše oleje jsou určeny pro ty, kteří oceňují holistické přínosy konopí v kombinaci s výraznými účinky HHC, a nabízejí tak dokonalou rovnováhu kvality a přínosů kanabinoidů.

Nejprodávanější

HHC Olej 10 1500
690 Kč –40 %
HHC Olej 10 % - Sticky Garden
Skladem
Kód: 550/02/10
Původně: 690 Kč  (–40 %)
414 Kč
1 položek celkem
HHC Olej 10 1500
Akce HHC ! DOPRODEJ BLACK FRIDAY
690 Kč –40 %
414 Kč / ks

HHC Olej 10 ml1000 mg HHC Nosič: MCT Olej   !!!  NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE ŽÁDNÁ DODATEČNÁ SLEVA !!!

Kód: 550/02/10

 

Konopný olej s HHC

Spojujeme vysoce kvalitní MCT olej a HHC extrakt tak, aby vznikla dokonale harmonická směs. Náš závazek ke kvalitě je patrný v každé kapce. Tato oddanost prvotřídnímu zpracování zajišťuje, že naše oleje s HHC nejsou pouhým produktem, ale důkazem naší snahy o dokonalost při výrobě prvotřídních konopných olejů.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz