Moonrock s THC-P

Vyrábíme naprosto skvělé THC-P Moonrocky. Tyto naše konopné drahokamy patří k tomu nejlepšímu na trhu. Neustálým překonáváním hranic a odvážným vstupem do neprobádaných oblastí nadále stanovujeme měřítka v oboru. Naše Moonrocky jsou ideální pro ty, kteří hledají intenzivní kanabinoidní zážitek v tom nejvíc prémiovém produktu.

Nejprodávanější

THCP Moon Rock 2
 
od 409 Kč
1 položek celkem
THCP Moon Rock 2
HHC ! THC-P !!!
od 409 Kč / 1 g

          ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/6/02/01

 

Vesmírné Moonrocky

Zpracování našich THC-P Moonrocků je umělecké dílo v každém detailu. Zaměřujeme se na pečlivý proces infuze, potahování a vytvrzování našich Moonrocků tak, aby byl každý kus naprosto dokonalý. Náš závazek k dokonalosti je patrný z pečlivého výběru ingrediencí a preciznosti našich výrobních postupů. Naším cílem je poskytnout Moonrock, který nejen předvádí sílu THC-P, ale také poskytuje trvale výjimečný a příjemný zážitek a nastavuje nový standard ve zpracování kanabinoidních produktů.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz