Moonrock s HHC

Jako první na světě jsme vyrobili HHC Moonrock. Moonrocky z naší dílny jsou důkazem našeho závazku k dokonalosti, neboť jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů. Každý Moonrock je pečlivě napuštěn prvotřídním HHC, což zajišťuje vyvážený a silný zážitek. Výsledkem zaměření na prvotřídní suroviny a pečlivý výrobní postup je produkt, který ztělesňuje to nejlepší z obou světů: přirozenou dobrotu konopí a zesílené účinky HHC. Naše HHC Moonrocky jsou určeny pro ty, kteří hledají vynikající konopný zážitek, a jsou perfektní volbou pro znalce kvality a síly.

Nejprodávanější

HHC Moon Rock 3
HHC Moon Rock / 55 % HHC
Skladem
Kód: 421/1/01/01
 
od 259 Kč
1 položek celkem
HHC Moon Rock 3
HHC !
od 259 Kč / 1 g

            ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/1/01/01

 

První Moonrocky svého druhu

Náš závazek používat pouze ty nejlepší materiály je patrný v každém nejmenším detailu, od výběru nejkvalitnějšího konopí až po použití vysoce účinného HHC. Zaměřujeme se na zdokonalování procesu infuze, čímž zajišťujeme, že každý Moonrock je nejen silný, ale také konzistentní co do kvality a zážitku. Tato oddanost prvotřídnímu zpracování a kvalitě zajišťuje, že naše HHC Moonrocky vynikají jako prémiový produkt a nabízejí silný a příjemný zážitek, který odráží naši vášeň pro konopnou dokonalost.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz