Moonrock s HHC-P

Jsme průkopníky ve výrobě těch nejlepších HHC-P Moonrocků, výjimečného produktu, který jsme stvořili jako první na světě. Naše vášeň pro bezkonkurenční kvalitu upevňuje náš status jedničky mezi výrobci nejlepších Moonrocků. Každý Moonrock je napuštěn nejsilnějším dostupným HHC-P extraktem s 80% zatoupením izomeru 9R, což zajišťuje silný a jedinečný zážitek. Naše HHC-P Moonrocky představují vrchol inovace konopných produktů, vytvořených pro ty, kteří hledají nejlepší kvalitu i sílu kanabinoidů.

Nejprodávanější

HHCP Moon Rock
 
od 409 Kč
1 položek celkem
HHCP Moon Rock
HHC ! HHC-P !!!
od 409 Kč / 1 g

            ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/4/03/01

 

Extra účinné Moonrocky

Naše oddanost kvalitě nás vede k tomu, abychom používali pouze ty nejsilnější HHC a HHC-P extrakty a stanovili tak měřítko v tomto odvětví. Náš výrobní proces podléhá našim nejpřísnějším normám, od výběru těch nejlepších ingrediencí až po dokonalou techniku infuse. Zaměřujeme se na dosažení harmonické rovnováhy aroma a síly, čímž zajišťujeme, že každý Moonrock je mistrovským dílem síly a kvality. Díky tomuto závazku k dokonalosti jsou naše HHC-P Moonrocky nejen první svého druhu, ale také nejlepší na trhu.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz