Limoncello 0,7 g

Kód: 420/12/007
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem

      

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limoncello

Limoncello, také známé jako Limon Cello nebo Lemonchello 28 je hybridní genetika s 80 % dominancí Sativy vytvořená křížením The Original Lemmonade a Cherry Pie. Bylo vyšlechtěno ve Španělsku, se kterým sdílí svou svěžest, živost a temperament. 

 

Vzhled a vůně

Květy Limoncella jsou vzdušné a světlé. Pupeny rostou úzké a dlouhé, plné stříbrných trichomů, které květy ještě více rozsvítí. Blizny jsou světle oranžové, místy až žluté. Celkově se tak jedná o velice světlou genetiku.

Spolu s výrazně citrusovou vůní jde o lahodný letní a svěží citrusový koktejl. Limoncello Vás rozhodně nepřestane překvapovat svým citrusovým profilem a jedinečným vzhledem.

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Limoncello

Obsah CBD: < 12 %
Obsah THC: < 0,4 %
Genetika: Hybrid s dominancí Sativy (80 %)
Typ pěstování (Produkce): Indoor
Aroma: Citrusy, Citrón, Limetka
Síla: Velmi silná
Země původu: Itálie

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační balení
CBD: 12 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz