Lemon Haze 0,7 g

Kód: 420/06/007
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem

      

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lemon Haze

Lemon Haze je jednou z celosvětově nejoblíbenějších odrůd. Lemon Haze je svěží a energická genetika. Jedná se o hybrid s dominancí sativy. Lemon Haze vděčí svému kouzlu rodičům Silver Haze a Lemon Skunk. 

 

Vzhled a vůně

Květy Lemon Haze jsou světle zeleného zbarvení, místy až do světle žluté, připomínající dozrávající citróny. Jantarově oranžové vlákna a krystalicky průhledné trichomy elegantně dokreslují krásu květů. Palice jsou díky specificky rostlým a roztřepeným listům o něco nadýchanější. 

Lemon Haze má úžasně silné citrusové aroma. Výrazně převládá vůně citrónu. Vůni citrusů navíc podtrhává jemný tón mateřského kmene Haze, který ještě více dokreslí celkovou svěžest.

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Lemon Haze

Obsah CBD: 6 %
Obsah THC: méně než 0,3 %
Genetika: Sativa-dominantní hybrid: 70 % Sativa, 30 % Indica
Typ pěstování (Produkce): Indoor
Aroma: Citrón, Limentka, Koření
Země původu: Česká republika

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květy
CBD: 6 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz