Icerock s THC-P

Jako první kdo vyrobili unikátní THC-P Icerocky jsme stanovili nový standard v oblasti konopných inovací. Každý Icerock je mistrovským dílem účinnosti, jehož jádro tvoří vysoce kvalitní indoor pěstované květy potažené extrémně účinným THC-P a HHC. Naše Icerocky jsou na závěr obalené vrstvou čistého CBN izolátu. Tato jedinečná kombinace nejenže zvyšuje účinky THC-P a HHC, ale přináší také synergické výhody CBN. Naše THC-P Icerocky jsou důkazem naší pozice leadera ve výrobě těchto konopných drahokamů.

Nejprodávanější

1 položek celkem
THC P Strawberry Ice Rock
HHC ! THC-P !!!
od 599 Kč / 1 g

        ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/6/01/01

 

Synergie kanabinoidů v každém Icerocku

Použitím CBN izolátu jako poslední vrstvy v našich Icerocích jsme stanovili měřítko kvality v oboru. CBN, známé svým potenciálem zesilovat účinky psychoaktivních kanabinoidů, hraje klíčovou roli při vylepšení zážitku z našich THC-P Icerocků. Díky tomu jsou naše THC-P Icerocky nejen extrémně nejen, ale také jsou mistrovským dílem naší dílny. Jde o spojení účinnosti a inovace, které nabízí skutečně jedinečný zážitek z konopí.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz