Icerock s HHC

Jako první na světě jsme vyrobili HHC Icerocky. Díky naší posedlosti vyrábět ty nejkvalitnější produkty jsme v tomto odvětví dosud nenašli rovnocennou konkurenci. Jsme hrdí na to, že zaujímáme vedoucí postavení v tomto oboru a poskytujeme ty nejlepší HHC Icerocky, což je důkazem našeho závazku k dokonalosti a inovacím v oblasti konopných produktů.

Nejprodávanější

HHC Ice Rock
HHC Ice Rock / 60 % HHC / 20 % CBN
Skladem
Kód: 421/2/01/0
 
od 289 Kč
2 položek celkem
HHC Strawberry Ice Rock 2
HHC !
od 309 Kč / 1 g

            ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/2/02/01
HHC Ice Rock
HHC !
od 289 Kč / 1 g

           ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/2/01/0

 

Icerocková jednička na trhu

Jako průkopníci v této oblasti se zaměřujeme na zdokonalování každého aspektu Icerocků, od výběru těch nejlepších indoor pěstovaných květů přes nejkvalitnější extrakty až po zajištění toho, aby každý kus splňoval naše nejvyšší standardy kvality a efektu. Naše oddanost inovacím se projevuje ve špičkové kvalitě našich Icerocků, které nabízejí jedinečný a bezkonkurenční zážitek. Nejde jen o to být první, jde o to být nejlepší a neustále posouvat hranice možností ve vývoji konopných výrobků.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz