Icerock s HHC-P

S hrdostí představujeme první HHC-P Icerocky na světě, převratnou inovaci v konopném průmyslu. Pro výrobu jsme použili nejsilnější HHC-P extrakt na trhu, který se může pochlubit 80% koncentrací izomeru 9R. Kombinace vysoce účinného HHC-P a HHC spolu s vrstvou CBN izolátu nabízí jedinečný zážitek z konopí. Výsledkem je bezkonkurenční konopný produkt, který nabízí intenzivní a dlouhotrvající účinky. Naše HHC-P Icerocky jsou důkazem našeho závazku ke špičkové kvalitě a bezkonkurenční účinnosti.

Nejprodávanější

HHCP Ice Rock 2
 
od 579 Kč
1 položek celkem
HHCP Ice Rock 2
HHC ! HHC-P !!!
od 579 Kč / 1 g

            ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 421/4/01/01

 

Nejlepší Icerocky na trhu

Naše HHC-P Icerocky představují světový milník ve výrobě Icerocků s novými kanabinoidy. Jako první firma na světě, která vyrobila tyto konopné drahokamy jsme stanovili měřítka kvality v oboru, ke kterým se žádný z našich konkurentů ještě ani nepřiblížil. Použitím vysoce kvalitních a účinných komponentů jako například HHC-P extraktu s obsahem izomeru 9R, nebo HHC s 72 % 9R, 99% CBN izolátu a prémiových indoor pěstovaných květů jsme vyrobili jednoduše dokonalý produkt. Tato kombinace nejenže demonstruje náš průkopnický přístup v konopném průmyslu, ale také ukazuje naše odhodlání vytvářet produkty, které nabízejí silný a osobitý zážitek a spojují pokročilou vědu s výjimečnou kvalitou.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz