HHC-P Květy - Skunk - Small Buds

Kód: 420/S5/05/02 420/S5/05/06 420/S5/05/12 420/S5/05/24 Zvolte variantu
Akce HHC ! HHC-P !!!
300 Kč 690 Kč 1 230 Kč 2 090 Kč od 300 Kč –35 %
HHCP Květy Skunk
300 Kč 690 Kč 1 230 Kč 2 090 Kč od 300 Kč –35 % 195 Kč 448,50 Kč 799,50 Kč 1 358,50 Kč od 195 Kč 161,16 Kč bez DPH 370,66 Kč bez DPH 660,74 Kč bez DPH 1 122,73 Kč bez DPH od 161,16 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

        

 !!!  NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE ŽÁDNÁ DODATEČNÁ SLEVA !!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC P Květy - Skunk - Small Buds

Skunk, neboli Skunk #1 je hybridní genetika s několikaletou tradicí sahající až na konec 70. let 20. století. Z této legendární genetiky již vzniklo nespočet kříženců. Původně společnost Sacred Seed Co. vyšlechtila Skunk #1 pomocí nejrůznějších genetik z celého světa. Odrůdy jako například: Afghani, Colombian Gold a Acapulco Gold se spojily ve složitém šlechtitelském procesu, který trval několik generací, a nakonec se tak zrodil genetický základní kámen nespočtu hybridních druhů konopí.

Květy Skunku ve variantě Small Buds jsou malé, prorostlé a plné. Jsou tmavší zeleno-hnědé barvy s oranžovými bliznami. 

Skunk #1 má velice specifickou vůni kyselého skunku spolu s jemnými zemitými tóny. V aromatickém profilu můžete dále najít stopy koření a máty.

 

HHCP

Hexahydrokanabiphorol, zkráceně HHC-P nebo HHCP, je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Jeho informační základna je díky tomu zatím minimální. Jedná se o vzácný kanabinoid, který je 33 x účinnější než HHC. Účinek nastupuje se zpožděním zpravidla 30 - 45 minut a trvá výrazně déle ve srovnání s HHC. 

Před pořízením tohoto produktu si prosím přečtěte tento vzdělávací článek - HHC-P.

 

HHCP Květy

HHC-P Květy Skunk jsou obohacené o HHC nejnovější a unikátní technologií kdy dochází k nejrovnoměrnějšímu a nejdokonalejšímu rozložení této účinné látky nejenom na povrchu každého květu, ale také uvnitř struktury každé palice. Díky této technologii jsou účinné látky téměř neviditelné a květy si tak zachovávají svůj původní světlý vzhled. 

 

HHC

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

 

HHC Účinky

HHC je psychoaktivní kanabinoid jehož účinky se často přirovnávají k THC. Zahraniční uživatelé ho v rámci jeho účinnosti zpravidla hodnotí někde mezi Delta 8 a Delta 9 THC v závislosti na kvalitě HHC extraktu. Více informací ohledně srovnání s THC najdete v našem článku - HHC vs THC.

 

Uchování Konopí

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Více o tom jak správně uchovat květy konopí, aby vám vydržely dlouho čerstvé se můžete dočíst v našem článku.

 

Pěstování Konopí

Forma pěstování: Indoor
Země původu: Česká republika

Více se o metodách pěstování konopí můžete dočíst v našem článku.

 

Technické Konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Květy s HHC-P
Druh Konopí: Hybrid
Obsažené Kanabinoidy: HHC-P, HHC, CBD
Dominantní Kanabinoid: HHC-P
Obsah HHC-P: 2 %
Obsah HHC: 10 %
Obsah CBD: 12 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz