HHC Olej

Naše HHC oleje jsou důkazem jedinečné rovnováhy a účinků, které konopí nabízí. Každá lahvička je pečlivě sestavena z vysoce kvalitního HHC, které poskytuje hladký a příjemný zážitek. Naše HHC oleje jsou ideální pro ty, kteří hledají vytříbený a vyvážený zážitek s kanabinoidy, a jsou ideální pro začlenění výhod HHC do vaší každodenní rutiny. Vyzkoušejte jemnou, ale přesto působivou povahu HHC v jeho nejčistší olejové formě.

Nejprodávanější

HHC Olej 10 1500
690 Kč –40 %
HHC Olej 10 % - Sticky Garden
Skladem
Kód: 550/02/10
Původně: 690 Kč  (–40 %)
414 Kč
1 položek celkem
HHC Olej 10 1500
Akce HHC ! DOPRODEJ BLACK FRIDAY
690 Kč –40 %
414 Kč / ks

HHC Olej 10 ml1000 mg HHC Nosič: MCT Olej   !!!  NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE ŽÁDNÁ DODATEČNÁ SLEVA !!!

Kód: 550/02/10

 

Účinné HHC v oleji

HHC je známé svými vyváženými účinky, které nabízejí příjemný a klidný zážitek. Naše HHC oleje jsou vytvořeny tak, aby tyto vlastnosti zdůrazňovaly a poskytovaly produkt, který je účinný a příjemný zároveň. Objevte specifické vlastnosti čistého a vysoce účinného HHC.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz