HHC Olej 20 % - Sticky Garden

Kód: 550/02/20
HHC !
Značka: Sticky Garden
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Vyprodáno

HHC Olej 10 ml
2000 mg HHC

Nosič: MCT Olej 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC Olej - Sticky Garden

Náš HHC olej obsahuje vysoce kvalitní a certifikovaný HHC extrakt s 56% účinné složky 9R. Nosičem tohoto kanabinoidu je MCT olej, který má rychlou vstřebatelnost a neutrálně kokosovou příchuť. V ideálních podmínkách účinkuje v rozmezí 1 - 2 hodin. Náš HHC olej je laboratorně vyčištěný, dekarboxylátový, zbavený vosku a bez chlorofylu. Účinek oleje je individuální a proto v rámci laboratorního testování začínejte s malými dávkami! Níže uvedená tabulka je pouze orientační. Vždy začínejte v prvním rozmezí 1 - 30 mg. Efekt se dostavuje zhruba za 30 - 90 minut. Pro Sticky Garden vyrobeno v Holandsku.

Jedna kapka obsahuje zhruba 8 mg HHC.

 

1 - 30 mg
Beginner
31 - 60 mg
Experienced
61 - 100 mg
Professional
101 - 150 mg
Trainer
151 mg +
Legend

 

HHC 

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

 

HHC Účinky

HHC je psychoaktivní kanabinoid jehož účinky se často přirovnávají k THC. Zahraniční uživatelé ho v rámci jeho účinnosti zpravidla hodnotí někde mezi Delta 8 a Delta 9 THC v závislosti na kvalitě HHC extraktu. Více informací ohledně srovnání s THC najdete v našem článku - HHC vs THC.

 

Technické konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz