Hašiš s THC-P

Spojujeme umění tradiční výroby hašiše s inovativní silou THC-P. Naše hashe jsou určeny těm, kteří oceňují klasickou formu hašiše, povýšenou o silné účinky THC-P. Soustředíme se na prvotřídní zpracování každého kusu hašiše, které zajišťuje jeho dokonalé sladění s vysokou účinností THC-P. Pro výrobu používáme ty nejlepší konopné suroviny ze všech, a proto vznikají hašiše, které jednoduše nemají konkurenci. Vyzkoušejte spojení časem prověřené výroby hašiše a moderní vědy o kanabinoidech v naší pečlivě vytvořené kolekci.

Nejprodávanější

4 položek celkem
THCP Hash Black Hash
Novinka HHC ! THC-P !!! THC-B !!! THC-H !!
od 419 Kč / 1 g

              ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 422/16/01
THCP Hash Moravia Whisper
HHC ! THC-P !!!
od 319 Kč / 1 g

          ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 422/13/01
THCP Hash Frankenstein Project
Akce Novinka HHC ! HHC-P !!! H4CBD THC-P !!! BLACK FRIDAY
od 430 Kč –50 %
od 215 Kč / 2 g

                  !!!  NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE ŽÁDNÁ DODATEČNÁ SLEVA !!!

Kód: 422/18/02
THCP Erosion Mind
HHC ! THC-P !!!
od 209 Kč / 1 g

          ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 422/14/01

 

Hašišové mistrovství

Kategorie hašišů s THC-P zdůrazňuje náš závazek k tradičnímu umění výroby hašiše. Tato sekce představuje dovednost a přesnost při výrobě toho nejlepšího hašiše. Jsme hrdí na to, že toto staré řemeslo můžeme kombinovat s nejmodernější účinností THC-P. Vytváříme tak produkty, které respektují bohaté dědictví hašiše a zároveň využívají moderní pokroky v oblasti kanabinoidů. Náš hašiš není jen produktem, ale symbolem naší oddanosti kvalitě, tradici a inovacím.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz