Gelato 0,7 g

Kód: 420/09/007
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem

     

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelato

Gelato, neboli Gelato 33 je hybridní kříženec mezi Sunset Sherbet a Thin Mint Girl Scout Cookies. Známe je také pod názvem Larry Bird. Jedná se o jemnou a ovocnou genetiku s výrazným aroma. Jde o relaxační záležitost.

 

Vzhled a vůně

Květy Gelato jsou převážně malé se silnou a hustou strukturou, která je charakteristická pro mnoho odrůd Indica. Jsou tmavě zelené až do hněda. Gelato má štiplavě citrusovou vůni se silnými bylinkovými tóny. Ve vůni je možné detekovat i stopy těsta, sušenek i lehké zemitosti. Jedná se o vysoce aromatickou genetiku.

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Gelato

Obsah CBD: < 9 %
Obsah THC: < 1 %
Genetika: Hybrid 50/50
Typ pěstování (Produkce): Indoor
Aroma: Štiplavě Citrusové, Zemité, Bylinky, Sušenky, Těsto
Země původu: Francie

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační balení
CBD: 9 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz