Extrakty s HHC

HHC je pro nás jako jeden ze základních stavebních kamenů velice důležité. Proto pro své produkty používáme to nejlepší HHC na trhu s vysokým obsahem izomeru 9R (69 - 72 %) a s nízkým obsahem THC. Naše HHC je testováno v USA a dále v Evropě, kde si veškeré hodnoty ověřujeme tak, abychom udrželi naše nejvyšší standardy.

Nejprodávanější

HHC Water Soluble
 
od 190 Kč
1 položek celkem
HHC Water Soluble
HHC !
od 190 Kč / 1 g

Vodě rozpustné HHC20 % HHC Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat!  ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: CB1  ❮❮❮

Kód: 581/01/01

 

Konopné extrakty světové třídy

Spolupracujeme s předními světovými výrobci konopných extraktů a proto vám můžeme nabídnout ten nejlepší HHC extrakt na trhu. Zaměřujeme se na výběr pouze těch nejkvalitnějších extraktů a zajišťujeme, aby každý výrobek splňoval naše přísné standardy. Tato spolupráce nám umožňuje nabízet extrakty, které jsou nejen silné, ale také ztělesňují nejvyšší úroveň čistoty a kvality. Jde o spojení toho nejlepšího v oboru, aby bylo možné poskytnout bezkonkurenční zážitek.

 

Technické Konopí

Výrobky jsou produkty technického konopí. Výrobky jsou určeny pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobky nejsou léčivé přípravky. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz