Citrus Punch 0,7 g

Kód: 420/02/007
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem

      

Větší množství najdete v kategorii Výhodné balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citrus Punch

Citrus Punch s vysokým obsahem CBG je vzácná genetika typická svou výraznou citrusovou vůní. Tato vyhledávaní rostlina je hybridního původu. Stejně jako většina kmenů s dominancí Sativy poskytuje Citrus Punch povznášející, energizující zážitek, zatímco 30% Indika tohoto kmene působí na tišení bolesti a uvolnění. Citrus Punch je kříženec genetik Sour Tangie a Clementine.

 

Vzhled a vůně

Světle zelené palice s jantarovými vlákny a jasně jantarovými mrazivými trichomy dodávají této ultra ovocné odrůdě tropický vzhled, který odpovídá jejím vlastnostem. Výrazná exploze manga a ananasu udeří do nosu, zatímco sladkost tropického ovoce a silné citrusové příchutě elegantně dokreslí celý zážitek.

 

Uchování

Květy uchováváme ve skleněných nádobách, které jsou nejlepší variantou pro udržení jejich nejvyšší kvality. Skleněné nádoby jsou vzduchotěsné, neporézní a naprosto zdravotně nezávadné. Plastové a kovové obaly začnou po chvíli ovlivňovat aroma a chuť na rozdíl od obalů ze skla. Plastové obaly mají navíc tendenci ke statickému náboji, ten pak způsobuje odpadávání trichomů, které zůstávají přilepené na stěnách.

Pokud se rozhodnete sklenici vyhodit, tak prosíme do tříděného odpadu. Jelikož je sklo plně recyklovatelný materiál, tak je jednodušší a ekologičtější vyrobit sklo ze skla, do kterého se přidají některé části původních surovin, než vyrábět sklo od začátku. Navíc je možné sklo recyklovat donekonečna a to bez ztráty kvality.

 

Typické vlastnosti Citrus Punch

Obsah CBG: 7 %
Obsah THC: méně než 0,3 %
Genetika: Sativa-dominantní hybrid: 70 % Sativa, 30 % Indica
Typ pěstování (Produkce): Indoor, Hydroponie
Aroma: Mango, Ananas, Citrón, Limentka
Země původu: Česká republika

 

Výrobek určen k dalšímu průmyslovému zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Výrobek nemá žádné psychotropní či euforické účinky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Květy
CBG: 7 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz