Cartridge - Mango Kush - 900 mg HHC - 1 ml

Kód: 711/01/02
Novinka HHC !
Značka: Sticky Garden
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem

Náhradní Cartridge s obsahem 900 mg HHC

Terpenový profil: Mango Kush
Objem: 1 ml

Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 ❯❯❯  20% SLEVA S KÓDEM: HHC20  ❮❮❮

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cartridge

Naše Cartridge jsou plněné vysoce kvalitním přírodním HHC extraktem a originálními konopnými terpeny. Náplň navíc neobsahuje žádné ředící roztoky, VG/PG, MCT olej ani THC. 

Cartridge jsou celokovové ve stříbrném provedení. Mají univerzální závit 510, a tak je možné použití s libovolnou kompatibilní baterií. Doporučujeme používat pouze kvalitní baterie. Nekvalitní baterie mohou cartridge poškodit. Baterie s tlačítkem mohou díky možnosti předehřátí usnadnit používání. Baterie není součástí balení. Baterie najdete zde.

 

Konopné terpeny

Terpeny jsou silně aromatické přírodní látky převážně rostlinného původu. Rostliny je produkují jako ochranu před bakteriemi, plísněmi a dalšími škůdci. Obsahují je nejen samotné kytky konopí, ale i mnoho dalších rostlin. 

Pro výrobu našich cartridgí používáme terpeny extrahované z různých druhů konopí v jejich původním organickém složení. Díky kvalitním konopným terpenům můžete vyzkoušet jedinečné vlastnosti několika druhů genetik. 

Kvalitní konopné terpeny v kombinaci s ostatními kanabinoidy výrazně ovlivňují jejich účinek. V každém terpenovém profilu tak můžete rozeznat odlišný efekt.

 

HHC 

Naše cartridge obsahují kvalitní a certifikovaný HHC extrakt s 56 % účinné látky 9R. Cartridge obsahuje 95 % HHC extraktu (destilátu) a 5 % konopných terpenů. Díky této vyvážené kombinaci mají cartridge výraznou účinnost, ideální viskozitu a skvělou chuť.

V každé 1 ml cartridgi je 900 mg účinné látky HHC a to znamená, že se jedná o produkt obsahující 90 % účinné látky HHC. Většina ostatních výrobců zpravidla uvádí v názvu cartridge buď procenta HHC extraktu, nebo procenta účinné látky HHC v použitém extraktu. Ani jedno však neznamená procento obsažené účinné látky v produktu. Takovéto označení může být mírně zavádějící. 

Ve výsledku je nejdůležitější kvalita a druh použitého extraktu i terpenového profilu. Naše produkty byly vyvíjeny tak, aby byly špičkou ve své kategorii. Vyzkoušejte sami!

 

HHC neboli hexahydrokanabinol je poměrně nový kanabinoid, který se získává z rostlin konopí. Původně byla tato látka syntetizovánajiž v roce 1944 pomocí hydrogenace z THC americkým chemikem Rogerem Adamsem. Tento proces se běžně používá v potravinářském průmyslu například pro ztužování rostlinných tuků na margarín. 

HHC se také přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí, převážně ve květech a semenech. V praxi se HHC vytváří z CBD obsaženého v rostlinách technického konopí. Tento nový kanabinoid je v součastnosti podrobován aktivnímu výzkumu napříč světovými institucemi. Strukturní vzorec HHC je podobný THC, a tak může být jeho účinek dost podobný. Jeho intenzita je však nižší a působí mírně odlišně. 

 

Návod k použití

Náplň cartridge má vysokou viskozitu, a tak doporučujeme používat kvalitní baterie ideálně s tlačítkem, kterým si můžete směs předehřát. Než začnete s vapováním, podržte žhavící tlačítko alespoň na 2-3 vteřiny. Náplň se tak zahřeje a její viskozita se sníží. Zpravidla při horizontálním uložení se může obsah cartridge dostat do vrchní části náustku, kde může dojít k jeho ucpání. V tomto případě pomůže vertikální uložení, nebo baterie s možností předehřátí. Doporučujeme navíc používat gumovou čepičku na náustku, která také zamezí úniku směsi do vrchní části.

 

Výrobek určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán. Veškeré fotografie jsou v našem výhradním vlastnictví a vztahují se na ně autorské práva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz