HHC Gummies - 750 mg HHC

Kód: 580/01
HHC !
Značka: Sticky Garden
1 090 Kč –25 %
AX1 3
1 090 Kč –25 % 817 Kč 675,21 Kč bez DPH
Vyprodáno

HHC Gummies
1 ks = 25 mg HHC

Obsah 9(R) HHC: < 56 %
Množství: 30 Gumíků

Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC Gummies

Balení Gumíků obsahuje 750 mg HHC. Účinek HHC je individuální. V rámci laboratorního testování začínejte s malými dávkami! Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat, které by mohly nedopatřením Gumíky sníst! Efekt se dostavuje zhruba za 30+ minut (doba může být i několikanásobně delší).

Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat!! Produkt je určený pouze zkušeným odborníkům.

Jeden Gumík obsahuje 25 mg HHC.

 

HHC 

HHC, neboli hexahydrokanabinol je kanabinoid známý více než 80 let. Až nyní však zažívá své chvíle slávy. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí. Díky jeho stopovému množství se v praxi vyrábí různými metodami, nejčastěji z CBD. Ačkoli je HHC podobné THC, tak není na našem území nelegální. Více se o HHC můžete dočíst v našem článku - HHC.

 

HHC Účinky

HHC je psychoaktivní kanabinoid jehož účinky se často přirovnávají k THC. Zahraniční uživatelé ho v rámci jeho účinnosti zpravidla hodnotí někde mezi Delta 8 a Delta 9 THC v závislosti na kvalitě HHC extraktu. Více informací ohledně srovnání s THC najdete v našem článku - HHC vs THC.

  

Technické konopí

Výrobek je produkt technického konopí. Výrobek je určen pro další technické a laboratorní zpracování. Výrobek není určen ke kouření ani jiné konzumaci. Výrobek není léčivý přípravek. Informace uvedené na této stránce není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. Tyto informace slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Více se můžete dočíst v našem prohlášení odpovědnosti. Veškeré fotografie jsou ve výhradním vlastnictví Sticky Garden a vztahují se na ně autorské práva. Uchovávejte mimo dosah dětí! Prodej osobám mladším 18 let je zakázán! 

Uchovávejte mimo dosah dětí!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz